Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Bežným ľuďom predávame bežné veci.

Sme realitná kancelária so zameraním predovšetkým na štandardné menšie nehnuteľnosti – byty, rodinné domy, chaty a pozemky. Stretnete sa u nás so sociálnym cítením, empatiou a ľudským prístupom. Ak hľadáte dravosť, nájdete aj tú. Ale bezohľadnosť a neférovosť u nás nečakajte.

Sme stabilný tím s dlhoročnými skúsenosťami v realitách. Naše vedenie funguje v realitnom obchode od roku 2007. Za tie roky nám už rukami prešlo tisíce klientov a takmer dve tisíce nehnuteľností. Vyriešili sme desiatky preložení záložných práv, stovky komplikovaných obchodov. Nebojíme sa výziev. A najväčšiu radosť nám prinesie úsmev na tvári spokojného klienta (neraz aj slzy šťastia), ktorý si preberá kľúče od vytúženej nehnuteľnosti.

V čom sme iní? Na nič sa nehráme- sme obyčajní ľudia a túto prácu robíme aj pre radosť s cieľom naplniť sny našich klientov a dotiahnuť každý začatý obchod do zdarného konca. Vieme, že nedokážeme naplniť očakávania 100% klientov, ale snažíme sa čo najviac k tomu priblížiť.