info@orangereal.sk Opýtajte sa čokoľvek
0911 952 044 Sme od Vás vzdialení len na jeden telefonát...

Rodinný dom Veľký Folkmár

Lokalita
Veľký Folkmar
Cena
54 999 €    

Základné parametre

 • Cena54 999 €
 • ID5752
 • Izieb2,5 izbový
 • OkresGelnica
 • ČasťVeľký Folkmar
 • VlastníctvoOsobné
 • Obytná plocha75 m2
 • Zastavaná plocha89 m2
 • Výmera pozemku1383 m2
 • StavPôvodný stav
 • LokalitaVeľký Folkmar

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľký Folkmar. Nachádza sa v tichej uličke mimo hlavnej cesty a disponuje veľkým pozemkom 1383m2, dve tretiny sú rovina a jedna tretina ide do svahu. Rodinný dom je v pôvodnom stave s novou strechou ( trámy ktoré boli v poriadku ostali, laty sú komplet nové + fólia a nová strešná krytina od českého výrobcu) Všetky veci z domu sú vypratané a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a potrieb nového vlastníka.   Mapy, ktoré sú na stenách sú iba povrchová vlhkosť, steny domu sú suché. Je pripojený na všetky inžinierske siete: obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. Na pozemku je aj vlastná studňa. Dispozične dom pozostáva z 2 obytných miestností  jednej veľkej komory z ktorej sa dá spraviť tretia izba a príslušenstva, ktorým je chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a pivnica. Bol postavený v 1955 roku z tehly pálenej a nepálenej. kúrenie je ústredné plynové, no v dome je ešte kachľová pec. Jedna  kuchyni, na ktorej sa dá aj variť  a jedna v izbe. K obom  je už postavený  nový komín. Nehnuteľnosť je vhodná ako na chalupu s celoročným využitím s odhadovanou výškou investície cca 10-15,000€ , alebo na trvalé bývanie pri investícii od 30,000€.

Je v osobnom vlastníctve , ihneď k dispozícii.

Obec Veľký Folkmár je bez neprispôsobyvých spoluobčanov a dobrou dostupnosťou do Košíc, či autom autobusom, alebo vlakom z Margecian.

V obci sa nachádzajú potraviny, obecný úrad, 2 x kostol, 2x pohostinstvo, bar, požiarna zbrojnica, kultúrny dom, ZŠ, MŠ, ambulancia všeobecného lekára, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, fitnes.

Použité stavebné materiály
tehla, nepálená tehla

Inžinierske siete
vodovod, vlastná studňa, elektrina - 230V, plyn, kanalizácia

Okná
drevené

Dvere
drevené

Kúrenie
ústredné - vlastná kotolňa - plyn

Príslušenstvo
kuchyňa, spálňa, WC + kúpelňa, chodba, komora, pivnica

Občianska vybavenosť
Obecný úrad, Materská škola, Základná škola, Potraviny, Pohostinstvo, športový areál, Viacúčelová sála, Knižnica, Požiarna zbrojnica, Kostol

Rekonštrukcie v budove
strecha

Maklér

Zuzana Liptáková
Orange Real, s.r.o.
Františkánska 5, 040 01 Košice
Tel.: 0917767663
E-mail: zuzana.liptakova77@gmail.com

Mám záujem o obhliadku

* - položka je povinná Rezervovať termín

Hypotekárna kalkulačka


%
rokov
mes.
316,61 €
RPMN: 0,89 %
. deň