info@orangereal.sk Opýtajte sa čokoľvek
0911 952 044 Sme od Vás vzdialení len na jeden telefonát...

Záhrada v lokalite "POD ROHOM"

Lokalita
Kostoľany nad Hornádom
Cena
15 900 €    

Základné parametre

  • Cena15 900 €
  • ID4852
  • OkresKošice - okolie
  • ČasťKostoľany nad Hornádom
  • UlicaPod Rohom
  • Výmera pozemku427 m2
  • LokalitaKostoľany nad Hornádom

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj záhradu s malou drevenou chatkou v lokalite "POD ROHOM", katastrálne územie Kostoľany nad Hornádom. Lokalita sa nachádza 3,5 km od "Súdkov" na Ťahanovciach  popri Hornáde.

Pozemok  v celkovej výmere 427m2 je rovinatý, slnečný, oplotený.  Nachádzajú sa na ňom ovocné stromy, kríky a vinič. Na pozemku je studňa a do chatky privedená elektrina. Zadná časť pozemku je lemovaná lesom, čo pridáva pocit súkromia. Chatka je bez súpisného čísla so zastavanou plochou 12 m2.

Táto záhradka je vhodná aj pre tých, ktorí majú chuť zrealizovať vlastný projekt chaty a hľadajú málo zastavaný pozemok.

Ako maklér určite odporúčam, sama mám chatu v susedstve už niekoľko rokov. Každá záhradkárska lokalita má isté nevýhody -  nedostatok vody, horšia prístupová cesta, neprítomnosť elektriny atď.  Naša lokalita sa rozprestiera priamo pri Hornáde, čo prináša radosť z blízkosti vody a prípadného rybolovu. Aj v studniach máme vody vždy dostatok, aj v najväčších suchách. Za Hornádom prechádza železničná trať smer Kysak, je však primerane vzdialená. Prístupová cesta je posledných 1,5 km spevnená, ale každoročne upravovaná a celoročne prejazdná, po rovine. Veľkou výhodou je blízkosť od Košíc (7 km od centra mesta, a to po rovine) a príjemné prostredie, v ktorom máte pocit úplného "odrezania sa" od mesta, hoci už za 40 minút pešej chôdze môžete sedieť na "Súdkoch" a popíjať chladené pivko. Prípadne kedykoľvek po práci sadnete doma do auta a za 15 minút ste tam a  môžete popíjať kávu na vlastnej záhradke a sledovať pri tom svoje ratolesti ako si užívajú hru na tráve a opekajú špekáčiky. Navyše záhradkárska osada funguje ako príjemná otvorená komunita, kde v susedstve nájdete všetky vekové kategórie, takže je táto záhradka vhodná ako pre mladé rodiny s deťmi, tak pre staršie páry s vnúčatami.

V prípade  záujemu o obhliadku kontaktujte: Mgr. Katarína Staregová, 0911 952 044, 0915 952 044

Inžinierske siete
vlastná studňa, elektrina - 230V/400V

Maklér

Mgr. Katarína Staregová
Orange Real, s.r.o.
Františkánska 5, 040 01 Košice
Tel.: 0911952044
Tel.: 0915952044
E-mail: staregova.katarina@gmail.com

Mám záujem o obhliadku

* - položka je povinná Rezervovať termín

Hypotekárna kalkulačka


%
rokov
mes.
316,61 €
RPMN: 0,89 %
. deň